Sinirliot şurubu

Bahçemizin çevresinden topladığımız sinirliotlarla yaptığımız, öksürük, soğuk algınlığı ve nefes darlığı için geleneksel bir reçete.

İçindekiler:

  • Taze sinirliot (plantago lanceolata) bitkisi yaprakları
  • Kekik
  • Pancar şekeri

Sinirliot yaprakları ve az miktarda kekiğin pancar şekeri ile birlikte uzun sürede, sabit ısıda bekletilip mayalanmasıyla yapılan, yoğun kıvamlı geleneksel bir şurup. 

Bileşenlerin etkileri:

Sinirliot (Plantago lanceolata): Harici olarak etkili bir yara otu olara bilinen sinirliot, dahil kullanımda solunum yollarını rahatlatır, öksürüğü keser ve ve antibiyotik etkiye sahiptir.

Kullanımı:

Özellikle nezle ve soğuk algınlığında, öksürük ve nefes darlığı başlar başlamaz, büyükler için bir yemek kaşığı, çocuklar için bir tatlı kaşığı yeterli. Günde 1 kez (yatmadan önce) veya 2 kez (sabah aç karnına + yatmadan önce) alınabilir.

Not: Ürünlerimizi hiçbiri “ilaç” değildir, sadece doğal destek veya bakım ürünleridir. Uzman hekimlerce uygulanacak tedavilerin yerini tutmazlar. Yalnızca sağlığın korunmasına ve iyileşme sürecinin desteklenmesine katkı sağlayabilirler. Ciddi durumlar ve yaralanmalarda tıbbi yardım almalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s