İndirimdeki ürünlerimiz

Hıdırellez sabahında Tahtacıörencik’te başlayıp gecesinde Ankara’da biten bir yazı…

Soğuk ve yağışlı bir kıştan sonra, yağmuru az bir Nisan ayı geçirdik. Yabani otlar ve çiçekler boy atamadı, gelişip serpilemedi. Neyse ki geçen hafta birkaç yağmur geçişi oldu, biraz toparladılar. Şimdilerde Ankara çevresinde baharın en güzel günleri. Her gün yeni bir çiçek türü boy gösteriyor. Köyün içinde her yerde Mayıs papatyaları görünmeye başladı.

Bizler de bir süredir fide ve arazi hazırlıkları ile meşgulüz. Köyün biraz dışında yer alan ve evimizi de yapmak istediğimiz arazide yazlık sebze tarımı için hazırlık yapıyoruz. Fırsat buldukça topladığımız yapışkanotu, şahtere otu ve labada köklerinden sirke tentürleri başlattık. Yakında hazır olacaklar. Bugün de ODTÜ’den aynısafa, sinirliot ve az miktar kırmızı yonca çiçekleri topladım.

Elimizde bol bulunan veya “son kullanma tarihleri” yakın görünen bazı merhem ve ürünlerde kampanya yapalım istedik. Bu s.k.t meselesini de hemen açıklayalım: Zeytinyağı/aspir yağı, karakovan balmumu, etken bir bitki ve eterik yağlarla yaptığımız merhemlerimize kullanım ömrü biçerken herhangi bir labaratuvar testi vs. yapamıyoruz. 5 yılı aşkın deneyimimize göre merhemlerimiz oda sıcaklığında iki yıla yakın bir süre duyusal özelliklerinden ve etkinliklerinden bir şey kaybetmiyor. Bunu özellikle balmumunun koruyucu özelliğine, ayrıca ana bitkinin ve eterik yağların antiseptik özelliklerine atfediyoruz. Yine de ürünlerin üzerine kullanım ömrü olarak bir yıl yazıyoruz.

Aşağıdaki merhemleri – skt yakın “göründüğü” için veya elimizde fazla miktarda olduğu için taliplerine indirimli olarak (15 yerine 9 TL) sunuyoruz:

  • Karakafesotu merhemi 9 TL
  • Hodan-aynısafa merhemi 9 TL
  • Yabani gül çiçeği merhemi 9 TL
  • Mürver çiçeği merhemi 9 TL
  • Sinirliot merhemi 9 TL
  • Saç toniği 9 TL
  • Saç bakım yağı 9 TL
  • Sinek-böcek kovucu spey (cilt üzerine) 9 TL

Bütün ürünlerin açıklamasını bu sayfada bulabilirsiniz.

Ürünleri Çarşamba günleri kargo ile gönderebiliyoruz. Bir sonraki gönderim 13 Mayıs Çarşamba. Siparişiniz geldiğinde önce sizinle temas kuruyoruz. Kargo ücretlerini biz önden ödüyoruz. Ürün + gönderim bedelini ürünleri aldıktan sonra banka hesabımıza yapabiliyorsunuz.Anlaşmalı kargo (Sürat) ile sabit 7 TL (100 TL’ye kadar 7 TL, fazlası için 14 TL) gönderim katkısı rica ediyoruz. Farklı kargo firması tercihiniz olursa sipariş formunda belirtebilirsiniz:
Sipariş Formu

Sipariş Sitesi 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s